logo
logo

Вітання з Днем науки від Вищої ради правосуддя

Загальна інформація

На ім’я ректора ДТЕУ Мазаракі Анатолія Антоновича надійшов лист-вітання з Днем науки від Вищої ради правосуддя в особі заступника Голови Вищої ради правосуддя Лук’янова Дмитра.

Дмитро Васильович привітав ректора та колектив університету зі святом та наголосив на важливості діяльності науковців для розвитку України як демократичної правової держави.

В листі також зазначено, що з нагоди Дня науки рішенням Вищої ради правосуддя від 16 травня 2024 року №1496/0/15-24 Мазаракі Анатолія Антоновича нагороджено Почесною грамотою Вищої ради правосуддя за значний особистий внесок у діяльність і розвиток судової влади України, налагодження взаємодії судової влади та суспільства, значне особисте сприяння діяльності Вищої ради правосуддя, розвитку правової держави та системи правосуддя України.

Вітаємо Анатолія Антоновича з почесною відзнакою!

Дякуємо Вищій раді правосуддя за високу оцінку діяльності керівництва та колективу ДТЕУ!

остання редакція 20.05.2024