logo
logo

Гостьова лекція директора Центру близькосхідних досліджень НАН Ігоря Семиволоса

Загальна інформація

Для студентів факультету міжнародної торгівлі та права ДТЕУ 8 травня 2024 р. директор Центру близькосхідних досліджень НАН Ігор Семиволос провів лекцію на тему «Близькосхідний конфлікт: причини і можливі варіанти вирішення».

Під час заходу лектор детально розповів, які події минулого призвели до війни між Ізраїлем та Палестиною. Охарактеризував особливості політичних процесів на Близькому Сході, розкрив питання, що пов’язані із зовнішньою та внутрішньою політикою України та регіональною і національною безпекою, враховуючи обставини арабо-ізраїльського конфлікту в 2023 році.

Щиро дякуємо пану Ігорю за цікаву лекцію!

Віктор Михайловський,
заступник декана факультету міжнародної торгівлі та права

остання редакція 09.05.2024