logo
logo

Оголошеннявсі

Гостьова лекція Олега Рибачука «Історія (не)порозумінь між президентами та Конституцією»

15 травня 2024 року

Phygital Hub, корпус Л

Олег Рибачук, голова Центру спільних дій, екс-віце-прем'єр-міністр та колишній голова Секретаріату президента України часів Віктора Ющенка

Детальніше про захід:

Центр спільних дій разом із факультетом міжнародної торгівлі та права ДТЕУ проводить лекцію «Історія (не)порозумінь між президентами та Конституцією».

В межах лекції поговоримо з вами про історію становлення інституту Президента України та його функцій, трансформацію системи балансу влад та проблему дуалізму виконавчої влади. Також проаналізуємо конкретні випадки, як президенти обходили конституційні обмеження. Запрошуємо студентів усіх спеціальностей.

Контакти організаторів

Віктор Михайловський   E-mail: v.mykhaylovskyy@knute.edu.ua