logo
logo

Відкрита лекція «Міжнародний режим санкцій проти росії: звітність та виконання»

Загальна інформація

За сприяння кафедри фінансового аналізу та аудиту факультету фінансів та обліку 30 квітня 2024 року відбулася англомовна відкрита лекція «Міжнародний режим санкцій проти росії: звітність та виконання».

Спікерка заходу – Наталія Пилипчук, к.е.н., аудитор LLC «Grant Thornton International», London.

Пані Пилипчук окреслила типи санкцій проти відповідних країн, що підлягають певним обмеженням та покаранню, акцентуючи на санкціях проти росії. Спікерка також зазначила основні нормативні документи, що регулюють питання санкцій у світі, розповіла про загрози для аудиторських компаній у разі їх недотримання. Особлива увага під час лекції була зосереджена на питанні аудиторських процедур щодо підсанкційних осіб та компаній.

У заході взяли участь студенти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування», а також науково-педагогічні працівники факультету фінансів та обліку.

Щиро дякуємо пані Наталії за цікаву та корисну зустріч!

Каріна НАЗАРОВА,
доктор економічних наук, професор,
завідувач кафедри фінансового аналізу та аудиту;

Вікторія МІНЯЙЛО
кандидат економічних наук, доцент,
доцент кафедри фінансового аналізу та аудиту

остання редакція 10.05.2024