logo
logo

Майстер-клас «Бізнес-аналіз формування собівартості продукції рослинництва»

Загальна інформація

У межах заходів з нагоди святкування Дня факультету фінансів та обліку 24 квітня 2024 року було проведено майстер-клас на тему «Бізнес-аналіз формування собівартості продукції рослинництва».

Спікер заходуВолодимир Хочай, директор із закупівель та дистрибуції Групи Компаній «Агропросперіс», директор ТОВ «АП Імпорт».

Під час майстер-класу розглядалися особливості обліково-аналітичного забезпечення управління собівартістю продукції рослинництва та власне структура собівартості, критерії вибору постачальника та ключових ризиків під час здійснення поставок, а також особливості зовнішньоекономічної діяльності щодо придбання вхідних ресурсів.

Учасники активно обговорювали ключові напрямки впливу на формування собівартості продукції рослинництва. Майстер-клас став чудовою нагодою збагатити свої знання та обмінятися досвідом.

Щиро дякуємо за змістовну та корисну зустріч!

Каріна НАЗАРОВА,
д-р екон. наук, проф., завідувачка кафедри фінансового аналізу та аудиту

Костянтин БЕЗВЕРХИЙ,
кандидат екон. наук, доцент, доцент кафедри фінансового аналізу та аудиту