logo
logo

Оголошеннявсі

Відкрита лекція «Електронна трудова книжка та Реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування»

Загальна інформація

За сприяння кафедри фінансів факультету фінансів та обліку фахівці Пенсійного фонду України 24 квітня 2024 року провели відкриту лекцію «Електронна трудова книжка та Реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування». Пенсійний фонд України реалізує державну політику з питань пенсійного забезпечення, здійснює облік осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню. Установа динамічно розвивається: впроваджуються європейські стандарти надання послуг громадянам, сучасні інформаційні та управлінські технології.

Спікерка заходу – Наталія ТКАЧЕНКО, заступник начальника управління – начальник відділу супроводження електронних реєстрів управління інформаційно-аналітичного забезпечення, супроводження та використання електронних реєстрів Департаменту з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Пенсійного фонду України. Упродовж лекції пані Наталією презентовано низку таких питань, як:

• структура Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, зокрема актуальні дані щодо кількості застрахованих осіб станом на 1 січня 2024 року;
  • результати процесу запровадження обліку трудової діяльності працівників в електронній формі;
  • особливості доступу та використання роботодавцями даних Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування щодо трудових відносин працівників;
  • досягнення Пенсійного фонду України у сфері цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

У заході взяли участь понад 70 студентів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», 232 «Соціальне забезпечення», а також науково-педагогічні працівники факультету фінансів та обліку.

В обговоренні презентації взяли активну участь студенти та викладачі. Під час дискусії спікеркою надано ряд практичних рекомендацій для студентів щодо початку майбутніх трудових відносин, а науково-педагогічним працівникам стосовно особливостей нарахування соціальних виплат.

Студенти та науково-педагогічні працівники кафедри фінансів вдячні Наталії ТКАЧЕНКО за важливу та цікаву лекцію, змістовну презентацію!
Сподіваємося на майбутню плідну співпрацю.

Ігор ЧУГУНОВ,
доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України,
лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки,