Кафедра міжнародного менеджменту
Кафедра міжнародного менеджменту

ОП "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" (магістр)

міжнародного менеджменту

Тобі будувати нову країну !!!

Якщо ти прагнеш до реалізації найамбітніших цілей, бажаєш стати рушійною силою реальних змін в Україні, то саме

освітня програма другого (магістерського) рівня вищої освіти

«Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

забезпечить тебе стратегічними знаннями!!!

Освітньо-професійна програма

Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності – це елітний напрям професійної зайнятості, який забезпечує підвищення конкурентоспроможності особистості, господарюючих об’єктів, країни через встановлення ефективних міжнародних комунікацій.

Наші студенти отримують знання і навички з управління зовнішньоекономічною діяльністю компаній, вивчають нормативно-правове середовище міжнародних економічних відносин і сучасні методи та підходи міжнародного маркетингу, ризик-менеджменту, набувають знання щодо бренд-орієнтованого розвитку національної економіки через управління системою брендів на всіх рівнях, що забезпечує підвищення конкурентоспроможності й ефективності окремих суб’єктів господарювання, територій та країну у цілому, а також універсальність професійного застосування отриманих знань та умінь у різних напрямах.

Магістерська програма «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»  – це стратегічна можливість для українських студентів поєднати сучасну освіту в кращих світових традиціях з розвитком особистих практичних навичок сучасного менеджменту, реалізувати потенціал та трансформувати економіку України, перетворити країну на багату, процвітаючу та щасливу!

Ми готуємо висококваліфікованих менеджерів, які володіють знаннями сучасних концепцій керування бізнес-процесами у зовнішньоекономічному просторі!

остання редакція 15.02.2023