Кафедра світової економіки

e-mail: t.zubko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

економічна безпека та конкурентоспроможність підприємства, інноваційні стратегії розвитку підприємств, міжнародна кооперація та зовнішня торгівля, маркетинговий менеджмент.

ДИСЦИПЛІНИ

«Міжнародна торгівля», «Фінанси зарубіжних корпорацій», «Економіка підприємств», «Економічна безпека підприємств», «Бізнес-планування», НС «Економічна безпека»

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• доктор економічних наук, 08.00.02 08.00.02 – світове господарство і міжнародні економічні відносини та 08.00.04 – економіка та управління підприємствами, 2023 р.
  • доцент кафедри економічної кібернетики, 2011 р.
  • кандидат економічних наук, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)», тема дисертації: "Обгрунтування стратегічних рішень з розвитку підприємств в ринкових умовах", 2007 р.
  • інженер-економіст (ОС «спеціаліст»), диплом з відзнакою, Державна академія легкої промисловості України, 1998 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• професор кафедри світової економіки ДТЕУ з 2023 р. по цей час.
  • докторант кафедри світової економіки КНТЕУ з 2020 р. по 2023 р.
  • доцент кафедри економіки та фінансів підприємства Київського національного торговельно-економічного університету МОН України, з 2015 р. до 2021 р..
  • доцент кафедри менеджменту та бізнес-моделювання Державного університету телекомунікацій 2014-2015 р.
  •  доцент кафедри економічної кібернетики Київського економічного інституту менеджменту 2008-2014рр.
  •  асистент кафедри економічної кібернетики Київського національного університету технологій та дизайну 2003-2008рр.
  • асистент кафедри менеджменту (до 2001 р. – кафедра економіки та організації виробництва) Київського національного університету технологій та дизайну 1998-2003рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

• Лист подяки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за високий професіоналізм, плідну працю, підтримку студентства в розвитку  економічної науки та підготовку переможця Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проектів «Бізнес-трамплін», 2019 р.
  • Лист подяки Київського національного торговельно-економічного університету МОН України за високий професіоналізм, плідну працю, підтримку студентства в розвитку  економічної науки та підготовку переможця Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проектів «Бізнес-трамплін», 2018 р.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Участь у онлайн-лекторії від спікерів міжнародної Щорічної дослідницької конференції «Ринок праці та монетарна політика». 2020 р.
  • Цикл навчальних вебінарів з наукометрії "Головні метрики сучасної науки. Scopus та Web of Science" від компанії «Наукові публікації - Publ.Science».  2020 р.
  • Науково-педагогічне стажування в Празькому економічному університеті «Інновації в навчальному процесі: методи, підходи, технології» 2019 р.
  • Навчально-методичні семінари в рамках Міжнародного інформаційного тижня програми ЄС Еразмус+ в Україні, Еразмус+ офіс в Україні 2019 р.
  • Крайовий форум освітян «Освіта – енергія майбутнього. Дистанційна освіта – сучасний формат» 2020 р.
  • Підвищення рівня знання англійської мови до рівня В2 (Upper-Intermediate level) 2018-2019рр.
  • Навчально-методичний семінар «Методика формування навчально-методичного комплексу дисциплін у хмарному середовищі КНТЕУ» 2018р.
  • Навчально-методичний семінар «Шляхи подолання професійного викладача» 2017р.
  •  Навчально-методичний семінар «Інтеграція науки в світовий інтелектуальний простір» 2016р.
  •  Підвищення кваліфікації на ТОВ «Крос-мікро», Київ. 2016 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Член спеціалізованої вченої ради К 26.861.03 «Економіка та управління підприємствами (діяльність зв'язку)»,  2014-2016 р.

ХОБІ

подорожі, сучасне мистецтво