Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

05 лютого 2022 року у Державному торговельно-економічному університеті відбувся День відкритих дверей.

Гостинно зустрічала майбутніх вступників та їх батьків наша кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки. Активну участь в зустрічі гостей прийняли викладачі кафедри: Палагута Катерина Олексіївна, Гнатченко Дмитро Дмитрович, Пашорін Валерій Іванович, Рассамакін Володимир Якович, Рзаєва Світлана Леонідівна, Тищенко Дмитро Олександрович, Франчук Тамара Михайлівна, Шестак Ярослав Іванович та технік Бесспалова Оксана Володимирівна.

Гостям було цікаво відвідати локацію "Лабораторії розробки та тестування програмного забезпечення" кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки.

Чекаємо на наших майбутніх студентів спеціальності 121 "Інженерія програмного забезпечення" та 125 "Кібербезпека"!!!

Владислав Котов
остання редакція 08.02.2022