Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Career Week-2022

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

У Державному торговельно-економічному університеті за сприяння Центру розвитку кар’єри в рамках заходу «Career Week-2022», що проходить 04-08 квітня 2022 року в онлайн форматі викладачі кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки разом зі студентами спеціальностей 121 «Інженерія програмного забезпечення» та 125 «Кібербезпека» долучились до участь у вебінару «Можливості старту кар'єри в ІТ від SoftServe», гостьової лекції від агенції UGEN «Тренди на ринку праці. Можливості для студентів», вебінару компанії ОККО «Пошук роботи у складні часи» та воркшопу «Актуальні вакансії та можливості в Readdle – літня інтернатура». Дани захід був направлений на розкриття фахових компетентностей студентів залучених спеціальностей.

Владислав Котов
остання редакція 05.04.2022