Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Black Sea Science 2022

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

За результатами 28 лютого 2022 року І етапу Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science 2022» за напрямом «Information Technologies, Automation and Robotics» студенти Державного торговельно-економічного університету Горюк Василь ФІТ-2-12 спеціальності 125 «Кібербезпека», Пилипенко Ярослав ФІТ-2-2 спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» під керівництвом викладачів кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки доц., к.т.н., Самойленко Ю.О., доц., к.п.н., Жирової Т.О. показали прекрасні результати та нагороджені сертифікатами. Цей конкурс щорічно проводиться на базі Одеського національного технологічного університету за підтримки Міністерства освіти і науки України під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association,  у співробітництві з науковим журналом Central European Researchers Journal.

17.04.2022
Владислав Котов