Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Дні гостинності на кафедрі інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

02 травня 2022 року кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки провела 2 Дня гостинності для випускників школи та випускників бакалаврату.

Організаторами Днів гостинності виступили завідувач кафедри Криворучко Олена Володимирівна та викладачів кафедри Тищенко Дмитро Олександрович та Франчук Тамара Михайлівна. Також до зустрічі доєдналися викладачі кафедри: заступник завідувача кафедри Десятко Альона Миколаївна, відповідальний представник приймальної комісії Палагута Катерина Олексіївна, заступник декана факультету інформаційних технологій Гнатченко Дмитро Дмитрович.

Дружньо поспілкувались з майбутніми вступниками, розкрили специфіку представлених освітніх програм та особливостей навчання за спеціальностями, надала вичерпну інформацію щодо вступу-2022 та відповіли на запитання майбутніх вступників.

Чекаємо на наших майбутніх студентів за спеціальностями 121 «Інженерія програмного забезпечення» та 125 «Кібербезпека»!

Владислав Котов
остання редакція 04.05.2022