Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

День відкритих гаджетів для учнів 11 класу та їх батьків ЗШ №10 міста Світловодськ

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

09.05.2022 кафедрою інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки було проведено День відкритих гаджетів для учнів 11 класу та їх батьків ЗШ №10 (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10) міста Світловодськ. В заході прийняло участь більше 20 осіб, серед яких були учні 11 класі та їх батьки.

Під час зустрічі обговорили можливості навчання в ДТЕУ, специфіку вступу в 2022 році, особливості освітніх програм 121 «Інженерія програмного забезпечення» та 125 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем в економіці».

Організаторами заходу виступили Хорольська Карина Вікторівна, Власенко Лідія Олександрівна та Бебешко Богдан Тарасович.

Щира подяка за підтримку Криворучко Олені Володимирівні, Палагуті Катерині Олексіївні та Десятко Альоні Миколаївні. Щира подяка учням та їх батькам за цікаву бесіду, активну участь та дружню атмосферу.

Владислав Котов
остання редакція 13.05.2022