Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

День Вишиванки на кафедрі інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Крізь віки УКРАЇНЦІ пронесли й несуть любов до ВИШИВАНКИ, зберегли та бережуть особливі традиції її створення. Кожна ВИШИВАНКА особлива, вона звикає до свого господаря чи господині. Споконвічні традиції наших предків ховаються за хрестиками ВИШИВАНКИ. В когось є старовинна вишиванка від Бабусі, в когось від Мами, в когось від Донечки…. А хтось закохався в колір чи візерунок ВИШИВАНКИ… ВИШИВАНКА то НАШ ОБЕРІГ, то НАША КРАСА, то НАША ЗБРОЯ, то НАШ ГЕНЕТИЧНИЙ КОД. МИ бережемо та примножуємо наші традиції. Традиційно… МИ б зібралися в цей день в улюблених ВИШИВАНКАХ… була б фотосесія на згадку…. І було б особливо красиво навколо, бо немає однакових ВИШИВАНОК (хоча й інколи придбаних в однієї майстрині), кожен з нас надає своїй ВИШИВАНЦІ свою енергетику… Але сьогодні інший час, інше свято ВИШИВАНКИ … ВИШИВАНКА НАС ЗГУРТОВУЄ, НАДИХАЄ та ЄДНАЄ!!! УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!!!ВСЕ БУДЕ Україна!!!