Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

День відкритих дверей 11.06.2022

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

11 червня 2022 року у Державному торговельно-економічному університеті відбувся День відкритих дверей.

Представляли кафедру інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки і зустрічали гостей завідувач кафедри Криворучко Олена Володимирівна, декан факультету інформаційних технологій Харченко Олександр Анатолійович, відповідальний представник приймальної комісії Палагута Катерина Олексіївна, заступник декана факультету інформаційних технологій Гнатченко Дмитро Дмитрович.

Викладачі кафедри Степашкіна Катерина Володимирівна та Чернишова Дарина Дмитрівна провели гостям екскурсію по університету, ознайомили з матеріально-технічною базою та програмним забезпеченням ДТЕУ, і запросили на майстер-клас «Чим зайнятися – кібербезпекою чи розробкою програмного забезпечення» в лабораторію розробки та тестування програмного забезпечення, де викладачі кафедри – гаранти освітніх програм Токар Володимир Володимирович та Савченко Тетяна Віталіївна, інженер Стецюк Олена Львівна – дружньо поспілкувались з майбутніми вступниками про специфіку представлених освітніх програм, розкрили особливості навчання за спеціальностями 121 «Інженерія програмного забезпечення» та 125 «Кібербезпека», відповіли на актуальні питання щодо перспектив працевлаштування за даними спеціальностями, а також можливостей кар’єрного зросту, та надали вичерпну інформацію щодо вступу-2022.

Чекаємо на наших майбутніх студентів за спеціальностями 121 «Інженерія програмного забезпечення» та 125 «Кібербезпека»!

Долучайтеся до нашої дружньої родини Державного торговельно-економічного університету!

12.06.2022
Владислав Котов