Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

День працівників торгівлі та День відкритих дверей в ДТЕУ / КНТЕУ – 30 липня 2022 року

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

30 липня 2022 року в рамках проведення Дня працівників торгівлі у Державному торговельно-економічному університеті відбувся День відкритих дверей.

Представляли кафедру інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки і зустрічали гостей завідувач кафедри, професор Криворучко Олена Володимирівна, відповідальний представник приймальної комісії, доцент Палагута Катерина Олексіївна, заступник декана факультету інформаційних технологій, асистент Гнатченко Дмитро Дмитрович і заступники завідувача кафедри доценти Десятко Альона Миколаївна та Котенко Наталія Олексіївна.

Викладачі кафедри доцент Тищенко Дмитро Олександрович та старший викладач Франчук Тамара Михайлівна провели гостям екскурсії по університету, ознайомили з матеріально-технічною базою та програмним забезпеченням ДТЕУ, і запросили на майстер-клас «Чим зайнятися – кібербезпекою чи розробкою програмного забезпечення» в лабораторію розробки та тестування програмного забезпечення, де викладачі кафедри – гаранти освітніх програм професор Токар Володимир Володимирович та доцент Савченко Тетяна Віталіївна, директор інформаційно-обчислювального центру головного центру інформаційних технологій Шестак Ярослав Іванович, асистент Котов Владислав Юрійович та інженер Стецюк Олена Львівна – дружньо поспілкувались з майбутніми вступниками про специфіку представлених освітніх програм, розкрили особливості навчання за спеціальностями 121 «Інженерія програмного забезпечення» та 125 «Кібербезпека», відповіли на актуальні питання щодо перспектив працевлаштування за даними спеціальностями, а також можливостей кар’єрного зросту, та надали вичерпну інформацію щодо вступу-2022.

Чекаємо на наших майбутніх студентів за спеціальностями 121 «Інженерія програмного забезпечення» та 125 «Кібербезпека»

Долучайтеся до нашої дружньої родини Державного торговельно-економічного університету!

01.08.2022
Владислав Котов