Інавгурація студентів-першокурсників – перша зустріч з студентами 121 та 125 спеціальностей
інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
У Державному торговельно-економічному університеті 12 вересня 2022 року відбулась довгоочікувана подія - Інавгурація студентів-першокурсників та перша зустріч з нашими студентами першого курсу 121 "Інженерії програмного забезпечення" та 125 " Кібербезпека".
Раді вітати студентів факультету інформаційних технологій!
Ласкаво просимо до родини ДТЕУ ФІТ ІПЗК!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)