Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Перший День відкритих дверей Вступної кампанії 2023

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

1 жовтня 2022 року у Державному торговельно-економічному університеті відбувся перший День відкритих дверей Вступної кампанії 2023.

Представляли кафедру інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки і зустрічали гостей відповідальний представник приймальної комісії Палагута Катерина Олексіївна та заступник декана факультету інформаційних технологій Гнатченко Дмитро Дмитрович.

Викладачі кафедри Тищенко Дмитро Олександрович та Франчук Тамара Михайлівна провели гостям екскурсію по університету, ознайомили з матеріально-технічною базою та програмним забезпеченням ДТЕУ, і відвідали наші лабораторії де викладачі кафедри – Рзаєва Світлана Леонідівна та Костюк Юлія Володимирівна, директор інформаційно-обчислювального центру головного центру інформаційних технологій Шестак Ярослав Іванович, технік Беспалова Оксана Володимирівна провели майстер-клас «Чим зайнятися – кібербезпекою чи розробкою програмного забезпечення» та дружньо поспілкувався з майбутніми вступниками про специфіку представлених освітніх програм, розкрили особливості навчання за спеціальностями 121 «Інженерія програмного забезпечення» та 125 «Кібербезпека», відповів на актуальні питання щодо перспектив працевлаштування за даними спеціальностями, а також можливостей кар’єрного зросту, та надали вичерпну інформацію щодо вступу-2022.

Долучайтеся до нашої дружньої родини Державного торговельно-економічного університету!

Владислав Котов
1964