Опис проєкту

EU Gender Security

Проєкт має на меті підвищити обізнаність нового покоління про гендерну безпеку, поширювати основні принципи ЄС щодо гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок і дівчат в ЄС та Україні, реалізуючи ідею різноманітності та інклюзії, формуватиме знання про якісні та кількісні методи для оцінки та набір інструментів для сприяння гендерній безпеці ЄС в економічній, соціальній та політичній сферах, спрямований на розкриття позитивного впливу високого рівня гендерної безпеки, інклюзивності та підвищення інноваційності ЄС та України.

Очікувані результати проєкту.

• Розробка курсу з гендерної безпеки Європейського Союзу (56 годин), у тому числі онлайн-посібника «Гендерна безпека ЄС» (120 сторінок);
  • Навчання з курсу  «Гендерна безпека ЄС» 120 учасників;
  • Проведення трьох конференцій «Гендерна безпека в Європі: методи та інструменти протидії загрозам», які охоплять 180 учасників;
  • Створення сайту проєкту EUGENSEC;

Поширення результатів проєкту EUGENSEC (активні сторінки у Facebook та Instagram).

Grant Agreement-101078301-EUGENSEC

остання редакція 18.11.2022