Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

І етап Студентської першості світу з програмування ІСРС/АСМ

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

22 жовтня 2022 року пройшов І етап Студентської першості світу з програмування ІСРС/АСМ у Південно-східній Європі, який є складовою частиною відбіркових змагань Міжнародної командної студентської олімпіади з програмування (ICPC – International Collegiate Programming Contest) під егідою Асоціації обчислювальної техніки (ACM – Association for Computing Machinery) і проводиться за узгодженими з нею правилами. Три команди ФІТ ДТЕУ Innocent (Андрій Александров, Дарія Бігус, Максим Фієфєлов), CopyPasters) (Олександр Ющенко, Ольга Старостюк, Ілля Пантелейчук), Getting better every day (Анастасія Тютюн, Артем Ільєнко, Олександр Шиндін), тренер доцент кафедри Інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки Жирова Тетяна Олександрівна взяли участь у цих змаганнях на базі Київський університет імені Бориса Грінченка, який є одним із базових університетів І етапу для закладів вищої освіти м. Києва та Київської області. Команди, незважаючи на всі труднощі воєнного часу, показали чудові результати. Дві команди Innocent та CopyPasters) продовжуватимуть змагання у другому турі. Бажаємо нашим студентам мирного неба та успіхів.

Владислав Котов
остання редакція 07.11.2022