Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Міжнародна конференція та Workshop «Виклики та реалії ІТ-простору: інженерія програмного забезпечення та кібербезпека»

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Державний торговельно-економічний університет 25–29 жовтня 2022 року згуртував партнерів, друзів, науковців, педагогів, здобувачів вищої освіти для обговорення нагальних питань у розрізі інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки, інформаційної безпеки, безпеки держави. Міжнародну конференцію та Workshop відкрили: ректор університету Анатолій МАЗАРАКІ та заступник міністра оборони України Олег ГАЙДУК. В умовах сьогодення інформаційні технології підпадають під стрімкий розвиток та вагомо коригують функціонування державних та комерційних структур, а з ними і життя суспільства в цілому. Поточний стан інформаційної безпеки будь-якої організації або об’єкту критичної інфраструктури потребує тісної співпраці представників науки, бізнесу та держави. Міжнародна конференція проводилася в тісній співпраці з Познанським університетом економіки та бізнесу (Польща), зокрема модераторами виступили: професор кафедри інформаційних технологій Адам ВУЙТОВІЧ та доцент цієї кафедри Даніел ВІЛУШ. Спікерами Workshop були Олег ГАЙДУК, заступник міністра оборони України; Володимир ЗВЄРЄВ, заступник керівника служби з питань інформаційної безпеки та кібербезпеки – керівник управління інформаційної безпеки Апарату РНБО України; Володимир КОЛЯДЕНКО, Голова антикризового центру кіберзахисту бізнесу, віцепрезидент Київської торгово-промислової палати; Іван ПЄТУХОВ, Президент групи IT–компаній «Адамант», віцепрезидент УСПП; Олексій СЕМЕНЯКА, представник RIPE NCC; Ігор КОЗАЧЕНКО, керівник структурного підрозділу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України; Дмитро ЗОЛОТУХІН, виконавчий директор ГО «Інститут постінформаційного суспільства»; Сергій ЧОРНОУС, представник компанії «IT BIZ»; Роман ОДАРЧЕНКО, лауреат номінації «Молодий вчений року», віцепрезидент ГО «Наукова асоціація кібербезпеки України», д-р техн. наук, професор, Національний авіаційний університет; Олександр АРТЕМЕНКО, незалежний консультант і бізнес-тренер з питань системної інтеграції ІТ і ІБ рішень; Сергій МИРОНЕЦЬ, д-р психол. наук, професор, Державний торговельно-економічний університет; Ігор ЧЕПУР, старший інспектор Управління протидії кіберзлочинам в м. Києві Департаменту кіберполіції Національної поліції України, капітан поліції; Віталій ЧУБАЄВСЬКИЙ, Начальник управління ліцензування МВС України.

Щиро вдячні всім учасникам конференції та Workshop. Плідно співпрацюємо на перемогу України!!!

Владислав Котов
остання редакція 07.11.2022