«Час працювати» – унікальний кар’єрний онлайн-захід, який об’єднав десять ЗВО України і стейкголдерів

З 7 по 10 листопада відбувся загальноукраїнський міжуніверситетський кар’єрний онлайн-захід «Час працювати». Вперше десять провідних закладів вищої освіти міст Києва, Харкова і Львова об’єдналися задля успішного працевлаштування студентів і випускників.

Ректори університетів-організаторів звернулись до учасників заходу із відеозверненням, основний меседж якого – консолідація освітян і роботодавців, які щоденною працею вносять свій внесок у підтримку економіки держави, тримають освітній фронт заради спільної мети: забезпечити якісну освіту і гідну роботу для талановитої молоді нашої  незламної України!

Анатолій МАЗАРАКІ, ректор Державного торговельно-економічного університету, зазначив, що: «Наші університети –  це історія, культура, цінності і інновації. Наші випускники довели, що українська освіта – це могутній фактор нашої перемоги. Ми працюємо заради нинішнього і прийдешніх поколінь, здійснюємо наукові дослідження і готуємо фахівців світового рівня».

Під час заходів, що відбулися в рамках тижня кар’єри, понад 35 роботодавців  мали змогу поділитися з його учасниками інформацією про те, які саме фахівці та сфери найбільш затребувані на ринку праці.

Стейкголдери допомагали розкривати потенціал кожного учасника на воркшопах та під час бізнес-ігор, розповідали, як пройти співбесіду і запам’ятатися рекрутеру, давали поради щодо того, як отримати першу роботу.

Понад дві тисячі здобувачів і випускників університетів взяли участь у 20 воршопах та бізнес-іграх на тематику, пов’язану з їх майбутньою професійною діяльністю:

• Renesas Electronics: Як легко створити мікросхему з власним функціоналом;
  • ZONE3000: ІТ не для ІТ фахівців;
  • Genesis: Як продукту заробляти гроші за допомогою реклами?
  • MobiDev: Introduction to Animation in Jetpack Compose;
  • English Prime: Як викладати англійську ефективно за методикою «English Prime»;
  • SoftServe: Хмарні технології – новий тренд сьогодення. Чому варто вивчати клауди вже зараз?
  • Deloitte: Як не перетворити інвентаризацію на…крінж?
  • appflame: DevOps – які знання та скіли потрібні та як їх здобути?
  • Logity: Як збудувати кар’єру в логістиці. Поради від LOGITY;
  • Boosta BRIGHT: тренінг креативності;
  • Sigma Software: Лідерство та мотивація у студентських ком’юніті;
  • Yalantis: Тренінг для майбутніх бізнес-аналітиків «Product Vision або як «розпакувати»  слона»;
  • НБУ: Бізнес-гра з ефективної взаємодії «Іду на Ви»;
  • EY Ukraine: Оцінка вартості непублічної компанії за ринковим підходом;
  • Distributed Lab: Все про Solidity: Що таке смарт-контракти та як вони змінюють світ?
  • EPAM: Емоції і стрес/Зберігаємо спокій і продовжуємо працювати;
  • Clarity Ukraine: Чому Business Central підкорює світ;
  • lifecell: Як обирати першу постійну роботу і чому телеком – більш ніж IT;
  • Infineon: Дослідження та розробка вбудованих систем;
  • Прогрестех: Вдихнути у лінію життя.

Спеціалісти з рекрутингу 27 компаній (Ґудвеллі Україна, EY Ukraine, Clarity Ukraine, Boosta, SoftServe, KM Партнери, Ajax Systems, ZONE3000,  Дарниця, Genesis, Sigma Software, Транс-Сервіс, БО БФ «Восток SOS», Logity,  Компанія Ензим, English Prime, Deloitte, Новий Стиль,  Teamvoy, Подорожник, AMC Bridge, Solid Sofware, Барком, Фармак, Renesas Electronics, lifecell,  Прогрестех) провели короткі HR-сесії, на яких апліканти  спілкувалися та ставили запитання майбутнім роботодавцям щодо запропонованих вакансій.

Здобувачі вищої освіти Державного торговельно-економічного університету долучилися до заходу та проявили активність у всіх івентах від роботодавців.

Організатори заходу також презентували роботодавцям  центри розвитку кар’єри та відділи працевлаштування ЗВО, поділилися досвідом роботи та кращими практиками, обговорили пропозиції щодо майбутньої співпраці.

Нині саме той час – «Час працювати» та об’єднувати зусилля.
Ми це зробили, тож і ви не втрачайте жодної хвилини!

остання редакція 14.11.2022