Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Подяка за роботу студента спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення»

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Від Liszewska-Bowen Foundation (Польша, м. Варшава) надійшли листи подяки завідувачу кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки, доктору технічних наук, професору Криворучко Олені Володимирівні.

Студент нашої кафедри 1 курсу 2 групи магістратури спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» Руденко Володимир Володимирович від початку повномасштабної війни долучився до організації та активно займається волонтерством, допомагаючи різним військовим частинам, лікарням, укриттям, школами та іншим гуманітарним пунктам по Україні, що потребують підтримки. Завдяки його роботі організували придбання і доставку припасів та обладнання по всій Україні, в т.ч. на лінію фронту. Пишаємося нашим Патріотом-волонтером! Дякуємо йому за допомогу від всієї України!

Разом до перемоги! Cлава Україні! Слава ЗСУ!

Владислав Котов
остання редакція 23.12.2022