Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

День відкритих ґаджетів

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

30 листопада 2022 року кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки провела День відкритих ґаджетів для всіх бажаючих, на який, також, було запрошено випускників шкіл 11-х класів м. Сквира.

Організаторами заходу виступили: завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки, д.т.н, проф., Криворучко Олена Володимирівна; відповідальний представник приймальної комісії, к.т.н., доц., Палагута Катерина Олексіївна; заступник декана факультету інформаційних технологій, асист., Гнатченко Дмитро Дмитрович.

Зустрічі проводили представники кафедри: заступник завідувача кафедри к.п.н., доц., Котенко Наталія Олексіївна; к.п.н., доц., Жирова Тетяна Олександрівна; к.т.н., доц., Власенко Лідія Олександрівна; представник приймальної комісії, асист., Чернишова Дарина Дмитрівна.

Владислав Котов
остання редакція 23.12.2022