Кафедра фінансів

e-mail: s.mishchenko@knute.edu.ua

ІДЕНТИФІКАТОРИ АВТОРА

СФЕРА НАУКОВИХ ІНТЕРЕСІВ

Індустрія фінансових послуг, фінансові технології, фінансові ринки та інститути, інвестування

ДИСЦИПЛІНИ

Фінансові технології, Криптовалютний ринок, Інвестування

АКАДЕМІЧНА КВАЛІФІКАЦІЯ

• Професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування, 2019 р.
  • Доктор економічних наук, спеціальність 08.00.08. – гроші, фінанси і кредит, тема дисертації: «Регулювання грошового обігу в Україні», 2013 р.

ДОСВІД РОБОТИ

• Професор кафедри фінансів Державного торговельно-економічного університету, з 2023 р. до теперішнього часу;
  • Професор кафедри фінансових технологій та консалтингу Львівського національного університету імені Івана Франка, 2022 –2023 рр.
  • Професор кафедри банківської справи та фінансових технологій ДВНЗ «Університет банківської справи», 2017-2022 рр.
  • Завідувач кафедри фінансів і страхування Інституту банківських технологій та бізнесу ДВНЗ «Університет банківської справи», 2015-2017 рр.
  • Доцент кафедри фінансів і кредиту Університету банківської справи Національного банку України, 2009-2015 рр.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

• Virtual Central Banking Summer School «Financial Literacy and Financial Innovation in Europe: Empirical Evidence». «Banks of Tomorrow - Economic Framework, Services and Regulation», ECB, міжнародне наукове стажування, 2021.
  • Державна установа «Інститут регіональних досліджень імені М.І. Дольшнього Національній академії наук України, наукове стажування, 2021.
  • Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління за спеціальністю 072 «Фінанси банківська справа та страхування», м. Рига, Латвія., науково-педагогічне стажування, 2018 р.
  • Training Series on Best Practices in Research Administration. Eurasia Foundation, Baltic Research Institute of Transformation Economic Area, міжнародне наукове стажування, 2017 р.
  • MBA «General Management» MMU Business School, 2015-2016 рр.
  • Train-the- trainer Workshop Personal Finance Management. USAID FINREP II. Workshop, 2014 р, стажування.
  • Frontiers in Developmental Policy. World Bank Institute. E-learning, 2013 р.
  • Vocational Training. Bologna University. School of Economics, Management, and Statistics, міжнародне наукове стажування, 2013 р.

ДОДАТКОВІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

• Експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти
  • Член редакційної колегій наукових видань: «Соціально-економічні відносини в цифровому суспільстві», «Банківська справа», «Вісник соціально-економічних досліджень»; «Фінансово-кредитна діяльність: проблеми теорії та практики»
  • Член Спілки економістів України