Дослідницький центр з питань конкуренції та конкурентної політики

Монографії, розділи монографій
  • Gerasymenko, A., & Mazaraki, N. (2023). The "New Normal" in Competition – Filling the Gaps of Ukrainian Competition Law in the Digital Economy Age.  H. Richter (Ed.), Competition and Intellectual Property Law in Ukraine (MPI Studies on Intellectual Property and Competition Law, 31) (pp. 147-171). Springer.
  • Уманців, Ю. М. (2022). Національна конкурентоспроможність у глобальному макроекономічному вимірі. T. Astramovich-Leik & Ya. Turchyn (Eds.), The Formation and Peculiarities of the Implementation of the European Union's Eastern Policy: Scientific Monograph. Riga, Latvia: Baltija Publishing.
  • Герасименко, А.Г. (2014). Ринкова влада: джерела, масштаби, наслідки. Київ: Київський національний торговельно-економічний університет.

Підручники, навчальні посібники
  • Лагутін, В.Д., Герасименко, А.Г., Головко, Л.С. та ін. (2016). Управління в сфері економічної конкуренції: навчальний посібник. (Том 1). За ред. Герасименко, А.Г. Київ: Київський національний торговельно-економічний університет.
  • Лагутін, В.Д., Вертелєва, О.В., Міняйло, О.І., та ін. (2018). Управління в сфері економічної конкуренції: навчальний посібник (Том 2). За ред. Герасименко, А.Г. Київ: Київський національний торговельно-економічний університет.
  • Лагутін, В.Д., Боровик, Ю.І., Вертелєва, О.В., та ін. (2015). Державне антимонопольне регулювання: підручник. За ред. В.Д. Лагутіна. Київ: Київський національний торговельно-економічний університет.

Інше

• Уманців, Ю. (2023). Конкурентна політика держави: трансформація за умов європейської інтеграції. Філософія економіки: актуальний дискурс в умовах війни. Матеріали круглого столу (26 червня 2023 р.), Київ: УДУ імені Михайла Драгоманова, с. 89-92.
  • Щербакова, Т. А. (2022). Адвокатування конкуренції: принципи та інструменти. X Міжнародна науково-практична «Eurasian Scientific Discussions». Барселона, Іспанія, 23-25 жовтня 2022 р.
  • Герасименко, А.Г. (2021). Передумови становлення монополії інформаційно-комунікаційних платформ. Глобалізаційні виклики розвитку національних економік: тези ІІ міжнародної науково-практичної конференції (Київ, 19–20 жовтня 2021 р.), відп. ред. А.А. Мазаракі. Київ: Київ. нац. торг.-екон. ун-т.
  • Ясько, Ю.І. (2021). Конкуренція як фактор інноваційного розвитку та конкурентоспроможності економіки України. Стратегічне позиціонування України в сучасному міжнародному просторі: матеріали Міжнародної науково-теоретичної конференції. Київ: Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка, 21 жовтня 2021.
  • Герасименко, А.Г. (2021). Нео-природна монополія в цифровій економіці. Проблеми формування та реалізації конкурентної політики: матеріали VІI Міжнародної науково-практичної конференції (16-17 вересня 2021 р.). Л.: ТзОВ «Галицька видавнича спілка», с. 18-19.
  • Мазаракі, Н. (2021). Врегулювання спорів щодо порушення законодавства про конкуренцію. Проблеми формування та реалізації конкурентної політики: матеріали VІI Міжнародної науково-практичної конференції (16-17 вересня 2021 р.), с. 37-38.
  • Yasko, Y. (2020). Development of a competitive environment in the national economy.  International Scientific Conference “Modern Global Trends in the Development of Innovative Scientific Researches”, березень 2020, Riga, Latvia, с. 167-170.
  • Yasko, Y. (2020). Current state of competitiveness of Ukraine's Economy. VI th International Scientific and Practical Conference "About the Problems of Science and Practice, Tasks and Ways to Solve Them", жовтень 2020, Milan, Italy, с. 91-93.

остання редакція 17.04.2024