Круглі столи

Кафедра Жана Моне "Право внутрішнього ринку ЄС"

ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ «ОСОБЛИВОСТІ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ ДО ВНУТРІШНЬОГО РИНКУ ЄС»

У рамках реалізації Кафедри Жана Моне «Право внутрішнього ринку ЄС» (101127611 - EUSiML - ERASMUSJMO-2023-HEI-TCH-RSCH), яка реалізовується у Державному торговельно-економічному університеті, 31 травня 2023 року відбувся круглий стіл «Особливості інтеграції України до внутрішнього ринку ЄС»

Зокрема, із вітальним словом до учасників конференції звернулась:

МАЗАРАКІ НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Державного торговельно-економічного університету, член Науково-консультативної ради при Верховному Суді, керівник Кафедри Жана Моне «Право внутрішнього ринку ЄС»

Модератором круглого столу була доктор філософії у галузі міжнародного права, доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Державного торговельно-економічного університету, член Кафедри Жана Моне «Право внутрішнього ринку ЄС» КОРТУКОВА ТАМАРА ОЛЕКСАНДРІВНА.

Метою круглого столу стало обговорення поточного стану та перспектив інтеграції України до внутрішнього ринку ЄС, аналіз ключових викликів, з якими стикається Україна на цьому шляху, визначення пріоритетних напрямків реформ, необхідних для успішної інтеграції.

У межах круглого столу були обговорені наступні теми: «Застосування права Європейського Союзу в судах України» (ГРАБАЗЕЙ АНАСТАСІЯ ІВАНІВНА, НАЗАРЕНКО АННА ОЛЕКСАНДРІВНА); «Приєднання Європейського Союзу до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод: виклики та перспективи» (ОХРІМЕНКО ВІКТОРІЯ АНДРІЇВНА); «Особливості правового регулювання тимчасового захисту в Європейському Союзі» (ЄМЕЦЬ ЄЛИЗАВЕТА ЮРІЇВНА); «Санкційна політика Європейського Союзу» (ГОЛОВКО ЄЛИЗАВЕТА МАКСИМІВНА); «Правове регулювання штучного інтелекту в Європейському Союзі» (КОЖЕУРОВА МАРІЯ ПАВЛІВНА); «Правове регулювання електронної комерції в Європейському Союзі» (ВІТКОВСЬКА КАТЕРИНА ВІКТОРІВНА, МАЛЮТІНА МАЙЯ ІВАНІВНА).

Круглий стіл «Особливості інтеграції України до внутрішнього ринку ЄС»

Запрошуємо Вас долучитись до роботи круглого столу «Особливості інтеграції України до внутрішнього ринку ЄС», який відбудеться 31 травня 2023 року, м. Київ о 12:00.

Для участі у круглому столі необхідно до 30 травня 2024 року заповнити реєстраційну форму за посиланням:

08.10.2023
остання редакція 02.06.2024