Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки
Кафедра інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

Захист дисертації Макоєдової Валентини Олександрівни

інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки

29 листопада 2023 року в разовій спеціалізованій вченій раді ДФ 26.055.049 Державного торговельно-економічного університету успішно захищено дисертаційну роботу здобувачки кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки Макоєдової Валентини Олександрівни на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 122 – Комп’ютерні науки.

Тема дисертаційного дослідження: «Інформаційна технологія супроводу вступної кампанії в закладах вищої освіти» (науковий керівник – доктор економічних наук, професор, професор кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки ДТЕУ Токар Володимир Володимирович).

Голова ради:

Роскладка Андрій Анатолійович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри цифрової економіки та системного аналізу, ДТЕУ.

Рецензенти:

Гамалій Володимир Федорович, доктор фізико-математичних наук, професор, професор кафедри цифрової економіки та системного аналізу, ДТЕУ.

Рзаєва Світлана Леонідівна, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки, ДТЕУ.

Офіційні опоненти:

Осадчий Вячеслав Володимирович, доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, декан факультету економіки та управління, професор кафедри управління, Київський університет імені Бориса Грінченка

Морозов Андрій Васильович, кандидат технічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України, проректор з науково-педагогічної роботи, доцент кафедри інженерії програмного забезпечення, Державний університет «Житомирська політехніка».

Вітаємо здобувачку наукового ступеня та наукового керівника з успішним захистом дисертації!

03.12.2023
Владислав Котов