Центр досліджень європейської інтеграції та євроатлантичної співпраці

Набуття Україною статусу кандидата на вступ до Європейського Союзу актуалізує питання поглиблення торговельно-економічних відносин та політичних, що може стати підґрунтям системної і комплексної інституційно-правової, суспільно-політичної, фінансово-економічної і соціально-демографічної модернізації української економіки. Але проблемним аспектом на шляху подальшої зовнішньоторговельної та політичної інтеграції України та ЄС може виявитися асиметричний розвиток економік, який багаторазово підсилюється наслідками повномасштабної військової агресії рф. Подолання економічної уразливості України потребує формування та реалізації відмітних конкурентних переваг у міжнародному поділі праці, що сприятиме реалізації потенціалу держави як учасника європейських інтеграційних процесів. Необхідність обґрунтування  конкурентних переваг України у торговельно-економічних відносинах з ЄС та поглиблення політичної співпраці з країнами НАТО  задля вирішення безпекових питань в європейському регіоні обумовлює актуальність діяльності дослідницького центру з питань європейської інтеграції та євроатлантичної співпраці.

Центр надає молодим науковцям та здобувачам вищої освіти унікальне міждисциплінарне дослідницьке середовище, яке сприяє проведенню якісних досліджень та розвитку наукової кар’єри.

Державний торговельно-економічний університет

вул. Кіото, 21, м. Київ, Україна, 02156   Телефон: +38(099) 240-67-01   E-mail: g.duginets@knute.edu.ua

20.01.2024
остання редакція 14.03.2024