logo

платформа ZOOM

• Ідентифікатор конференції: 432 733 5387
  • Пароль: 8eqmUv

Ольга Поєдинок - адвокатка, канд. юрид. наук, доцентка кафедри міжнародного права Навчально-наукового Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Голова правління «Студія сучасного права», членкиня правління «Центр сімейно-правових досліджень», заступниця голів комітетів НААУ з міжнародного права та з питань гендерної політики, Голова Громадської ради при Державній міграційній службі України.

Детальніше про захід:

У контексті сучасних глобалізаційних процесів міжнародні правові системи істотно впливають на національне право. Відтак надзвичайно важливо розуміти взаємозв'язок між міжнародним і національним правом, а також роль ратифікованих міжнародних договорів у національній правовій системі. Саме ці питання буде розглянуто під час зустрічі з Ольгою Романівною Поєдинок, яка розповість про застосування міжнародно-правових стандартів захисту прав людини у правозахисній практиці в Україні.

Контакти організаторів

E-mail: l.nevara@knute.edu.ua