Кафедра фінансового аналізу та аудиту
Кафедра фінансового аналізу та аудиту

Презентація кваліфікаційної програми «Association of Chartered Certified Accountants (АССА)».

фінансового аналізу та аудиту

17.10.2022 Вікторія Волотовська, менеджер із регіонального розвитку АССА, презентувала кваліфікаційну програму «Association of Chartered Certified Accountants (АССА)».
Спікерка розкрила шлях до АССА, схему іспитів, а також висвітлила додаткові конкурентні переваги і можливості для здобувачів вищої освіти в рамках зарахування блоків іспитів.
Волотовська Вікторія наголосила, що наявність кваліфікації АССА допомагає у побудові успішної кар`єри в будь-якій області: здобувачі вищої освіти можуть працювати в державному або приватному секторі, аудиторській фірмі, іноземній компанії або займатися власним бізнесом.
Щиро дякуємо партнерам за активне долучення здобувачів вищої освіти до світових здобутків у сфері фінансів, обліку, аудиту та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

остання редакція 17.10.2022