Відкрита лекція «Огляд розвитку галузі спільного інвестування в Україні»

Загальна інформація

За сприяння кафедри банківської справи  06 травня 2024 року відбулася відкрита лекція директора з міжнародних зв’язків, старшого аналітика Української асоціації інвестиційного бізнесу Гаврилюк Анастасії Володимирівни на тему «Огляд розвитку галузі спільного інвестування в Україні».

Упродовж заходу лектор розкрила основні напрями діяльності Української асоціації інвестиційного бізнесу, виділила головні етапи становлення галузі спільного інвестування в Україні. Ґрунтовно дослідивши діяльність інститутів спільного інвестування, спікер виокремила проблеми і перспективи їхнього розвитку, зосередила увагу на перевагах та недоліках доступу компаній з управління активами на ринок ЄС в контексті євроінтеграції.

Студенти і викладачі факультету фінансів та обліку щиро вдячні Анастасії Гаврилюк за цікаву лекцію та з нетерпінням чекають на наступні зустрічі!

Людмила Гербич, канд. екон. наук,
доцент кафедри банківської справи