logo
logo

День фінансової грамотності від факультету фінансів та обліку

Загальна інформація

Тиждень факультету фінансів та обліку завершився 26 квітня 2024 року Днем фінансової грамотності, в межах якого відбулися майстер-класи від науковців факультету.

Старший викладач кафедри фінансів Марина Гуминська на майстер-класі «Повоєнна відбудова України: учасники, напрями та джерела фінансування» розповідала про орієнтовні збитки в результаті російської агресії, про українські й міжнародні проєкти і програми, що зможуть забезпечити відшкодування матеріальних збитків населенню та бізнесу України, а також фінансування відновлення інфраструктури.

На майстерці «Аутсорсинг як інструмент управління підприємством» Ольга Ромашко, доцент кафедри обліку і оподаткування, кандидат економічних наук, розкрила суть аутсорсингу як виду діяльності, розповіла про його переваги для бізнесу та про п’ять найбільших аутсорсингових компаній.

Ще один майстер-клас «Як захистити свої права при отриманні фінансових послуг» провела Лідія Белянко, старший викладач кафедри банківської справи, кандидат економічних наук, яка визначила основні ризики для споживачів фінансових послуг та яким чином реагувати споживачам при порушенні умов надання фінансових послуг.

Факультет фінансів та обліку запрошує і надалі долучатися до наших проєктів щодо підвищення фінансової обізнаності.

Надія ПЕЛЕШКО,

заступник декана з навчальної роботи ФФО

Вінс Валерій Вікторович
остання редакція 30.04.2024