logo

• Пароль: 8eqmUv

Микола Гнатовський - Суддя Європейського суду з прав людини

Детальніше про захід:

Права і свободи людини та громадянина є дороговказом розвитку суспільства та держави, що підтверджує і зміст наріжних положень Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, механізмом дотримання якої є Європейський суд з прав людини. Які є критерії прийнятності скарги, особливості провадження та юрисдикція Європейського суду з прав людини? Відповідь на ці та багато інших питань Ви зможете отримати, скориставшись унікальною можливістю та відвідавши лекцію Миколи Гнатовського, судді Європейського суду з прав людини.

Контакти організаторів

Невара Лілія Михайлівна   E-mail: l.nevara@knute.edu.ua