logo

платформа ZOOM (посилання)

• Ідентифікатор конференції: 543 332 7188
  • Пароль: 1111

Наталія МАЗАРАКІ, д.ю.н., професор, завідувач кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Державного торговельно-економічного університету, Заслужений юрист України

Детальніше про захід:

В рамках реалізації всеукраїнського освітнього проєкту «Незламні правничі школи України», ініційованого Центром українсько-європейського наукового співробітництва, 17 травня відбудеться лекція на тему «Викладання конкурентного права в часи посиленого наближення до acquis ЄС та штучного інтелекту».

Проєкт було засновано з метою об’єднання правничих шкіл України задля підтримки здобувачів, наукових-педагогічних працівників вітчизняних правничих шкіл у складний для нашої країни період, обміну позитивними освітніми практиками, популяризації новітніх досягнень правничих шкіл в організаційному, методичному забезпеченні освітнього процесу, надання додаткових можливостей для посиленої співпраці.

Контакти організаторів

Наталія Мазаракі   E-mail: n.mazaraki@knute.edu.ua