logo
logo

VІ Всеукраїнський студентський конкурс бізнес-проєктів «БІЗНЕС-ТРАМПЛІН»

Загальна інформація

У Державному торговельно-економічному університеті 26 квітня відбувся фінал VІ Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проєктів «БІЗНЕС-ТРАМПЛІН».

У фіналі взяли участь 20 команд студентів, які презентували свої комерційні та соціальні проєкти.

Організаторами конкурсу були: ректорат, кафедра економіки та фінансів підприємства, бізнес-інкубатор ДТЕУ. З привітальним словом до учасників конкурсу звернулася проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків д-р екон. наук, професор Анжеліка Герасименко.

Проєкти фіналістів оцінювало журі, до складу якого увійшли представники закладів вищої освіти та бізнесу: Блакита Г., д-р екон. наук, професор, завідувач кафедри економіки та фінансів підприємства ДТЕУ; Валінкевич Н., д-р екон. наук, професор, завідувач кафедри економіки, підприємництва та туризму Поліського національного університету; Загорулько І., проєктний координатор Інжинірингової школи «Ноосфера» НТУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»; Курило Д., фінансовий директор «Bayadera group»; Грінченко Р., д-р екон. наук, доцент, завідувач кафедри економіки підприємства та організації підприємницької діяльності Одеського національного економічного університету, керівник центру розвитку молодіжного підприємництва Startup University; Струцинський О., директор інноваційного холдингу «Sikorsky Challenge»; Трубей О., канд. екон. наук, доцент, директор ННЦБС ДТЕУ; Кулик А., PhD, менеджер, фінансовий консультант компанії Делойт Україна; Чивкін І., директор з операцій та розвитку мережі магазинів «АНТОШКА».

Журі відзначило креативність ідей, високий рівень підготовки проєктів, їх спрямованість на розв’язання гострих соціальних проблем.

За результатами публічного захисту різнопланових бізнес-ідей були визначені переможці конкурсу. Призові місця серед фіналістів розподілили таким чином:

КОМЕРЦІЙНІ ПРОЄКТИ

І місце: команди проєктів Go-Go Lunch Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ та Baby-boom Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

ІІ місце: команди проєктів Жук рухає Державного торговельно-економічного університету; СК AcroTime Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ; Електрозаправна станція ТОВ «ЛГМ» Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Virent Silvae НТУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

ІІІ місце: команди проєктів AP.ME Державного торговельно-економічного університету; Продаж та здача в оренду роботів-кельнерів Державного торговельно-економічного університету; Вирощування ехінацеї лікарської Дніпровського державного аграрно-економічного університету; an Оbject ВСП «Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ»; Твій Байк Полтавського університету економіки та торгівлі; rScreen НТУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»; СКФ Україна Луцького національного технічного університету; Кафе Такос Одеського державного аграрного університету; Організація складського управління та обліку за допомогою систем кодування Університету митної справи та фінансів (м. Дніпро).

СОЦІАЛЬНІ ПРОЄКТИ

І місце: команда проєкту Віртуальна вічність Державного торговельно-економічного університету.

ІІ місце: команда проєкту Ритуальне агентство ТОВ «Мить» Київського національного університету імені Тараса Шевченка; GoldenFit Поліського національного університету

ІІІ місце: команда проєкту СЛІД ВСП «Київський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ»; FluffyCafe Луцького національного технічного університету.

Переможці нагороджені дипломами I, II та III ступенів, а їх наставники отримали подяки від ректора Державного торговельно-економічного університету Анатолія Мазаракі.

Холдингом «Bayadera group» надано премію у розмірі 5 000 грн для команд-переможниць в обох номінаціях. Учасники проєктів, які посіли призові місця, отримали подарунки від компаній-партнерів ДТЕУ Делойт Україна та мережі магазинів «АНТОШКА».

Співорганізатор конкурсу – кафедра економіки та фінансів ДТЕУ вітає переможців VІ Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проєктів «БІЗНЕС-ТРАМПЛІН», бажає успіхів у досягненні підприємницьких цілей та чекає на нових учасників у наступному році!

Ірина ГАЧЕНКО,

доцент кафедри економіки та фінансів підприємства

Вінс Валерій Вікторович
остання редакція 30.04.2024