logo
logo

Оголошеннявсі

Гостьова лекція у змішаному форматі «Близькосхідний конфлікт: причини і можливі варіанти вирішення»

08 травня 2024 року

Малахітова зала корпус Л, ZOOM (посилання)

• Ідентифікатор конференції: 602 025 6567
  • Пароль: 6rAAp3

Семиволос Ігор - Директор Центру близькосхідних досліджень НАН України

Детальніше про захід:

Особливості вивчення політичних процесів на Близькому Сході, питання, що пов’язані із зовнішньою та внутрішньою політикою України та регіональною та національною безпекою? Відповідь на ці та багато інших питань Ви зможете отримати, скориставшись унікальною можливістю та відвідавши лекцію Ігоря Семиволоса, директора Центру близькосхідних досліджень НАН України на тему: Близькосхідний конфлікт: причини і можливі варіанти вирішення.

Контакти організаторів

Віктор Михайловський   E-mail: v.mykhaylovskyy@knute.edu.ua