logo
logo

Оголошеннявсі

Чергова перемога збірної ДТЕУ у Чемпіонаті м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО

Загальна інформація

Футбольна гордість ДТЕУ – СК «Меркурій» здобув перемогу у XXV Чемпіонаті м. Києва з футболу серед студентських команд закладів вищої освіти.

13 травня 2024 року на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського відбувся фінал Чемпіонату, де збірна Державного торговельно-економічного університету зустрілась зі збірною Національної академії внутрішніх справ. Зауважимо, що для СК «Меркурій» це ювілейна – десята поспіль – гра у фіналі. Протягом всього матчу відчувалась неймовірна напруга, як серед футболістів та тренерського штабу, так і серед вболівальників. В результаті з рахунком 2:1 перемогу здобула команда ДТЕУ і восьмий раз стала Чемпіоном Києва серед студентських команд ЗВО.

Вітаємо команду і тренерів із черговою перемогою! Пишаємось вашими здобутками та бажаємо невичерпних сил і енергії для подальших звершень!

Дякуємо Силам оборони України за можливість продовжувати розвивати студентський спорт!

остання редакція 15.05.2024