logo
logo

Зустріч із суддею Європейського суду з прав людини

Загальна інформація

Для студентів спеціальностей «Міжнародне право» і «Право» 09 травня 2024 року відбулася зустріч із суддею ЄСПЛ Гнатовським Миколою Миколайовичем. Організатором і модератором заходу була Невара Л. М., канд. юрид. наук, доцентка кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права факультету міжнародної торгівлі та права.

Під час зустрічі Микола Миколайович розповів про внутрішню організацію суду як однієї з інституцій Ради Європи, про розподіл функцій і обов’язків суддів, роботу Секретаріату, стадії та процедури розгляду заяв, які надходять до ЄСПЛ, поділився практичним досвідом винесення рішень, провів майстер-клас з користування сайтом ЄСПЛ щодо отримання необхідної інформації. До зустрічі долучилися викладачі кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права.

Студенти та викладачі виявили неабияку зацікавленість темою: ставили запитання лектору, брали участь в обговоренні ключових аспектів контролю за дотриманням прав і свобод людини у міжнародних інституціях.

Щиро дякуємо Миколі Миколайовичу за неймовірно цікаву лекцію, проведений майстер-клас, невимушену атмосферу спілкування та нагоду поглибити знання про діяльність ЄСПЛ.

Невара Лілія Михайлівна,
доцент кафедри міжнародного, цивільного та комерційного права
факультету міжнародної торгівлі та права
тел. 531-21-31, 21-14