logo
logo

Оголошеннявсі

Гостьова лекція «Віртуальні активи та цифрова економіка майбутнього: кейс України»

21 травня 2024 року

платформа ZOOM (посилання)

• Ідентифікатор конференції: 225 382 2350
  • Пароль: 2024

Представники Міністерства цифрової трансформації України:

Юлія Пархоменко – Директорка Директорату цифрової економіки,
 Дмитро Ніколаєвський – головний юрист Проєктного Офісу «Віртуальні активи 2030».

Детальніше про захід:

В умовах активізації популярності криптовалют важливими є глобальні та національні аспекти функціонування ринку віртуальних валют: регулятивні, інституційні, безпекові. Дана зустріч буде цікавою для викладачів, аспірантів та здобувачів вищої освіти всіх освітніх програм з огляду на цифровізацію адміністративних, фінансових послуг, багатьох аспектів ведення бізнесу та функціонування публічних фінансів.

остання редакція 19.05.2024