logo
logo

Воркшоп на тему «ПДВ. Акцизний податок. Мито»

Загальна інформація

За сприяння кафедри обліку та оподаткування факультету фінансів та обліку фахівці компанії PwС в межах дисциплін «Звітність підприємств» провели 13 травня 2024 року практичний воркшоп «ПДВ. Акцизний податок. Мито».

Спікери заходу: менеджерка Юлія Шишко, менеджер Богдан Топольський, консультантка Дарія Цвицинська та спеціаліст з просування бренду роботодавця Аліна Арустамян представили практичний кейс із нарахування, сплати та декларування податку на додану вартість, акцизного податку та мита.

У заході взяли участь здобувачі вищої освіти «бакалавр» спеціальності 071 «Облік і оподаткування». Представники компанії PwС провели бліц-опитування студентів і відповіли на їхні запитання стосовно перспективи змін податкового законодавства щодо податку на додану вартість, акцизу та мита.

Щиро вдячні спікерам, представникам PwС за цікавий і корисний захід (вже другий в цьому семестрі) та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Фоміна О. В.,
завідувач кафедри обліку та оподаткування,
д-р екон. наук, проф.

остання редакція 14.05.2024