logo

платформа ZOOM

• Ідентифікатор конференції: 543 332 7188
  • Пароль: 1111

Янніс Караміціос, співробітник юридичного відділу Європейської комісії, автор книги “Time for a European Federation”

Діана Сокотун, політологиня

Детальніше про захід:

У Європейському Союзі 6–9 червня пройдуть вибори до Європарламенту. Голосування, яке відбудеться у 27 країнах-членах, зумовить глобальне оновлення ЄС. Чому червневі вибори до Європарламенту будуть визначальними для України? Який вплив матимуть ці вибори на майбутнє Європейського Союзу? Відповіді на ці та багато інших запитань ви зможете отримати від пана Янніса Караміціоса, автора книги ’’Time for a European Federation’’ (Peter Lang, 2021), URL: https://rb.gy/anien2, та пані Діани Сокотун, політологині. Захід проходитиме у межах кафедри Жана Моне «Право внутрішнього ринку ЄС»

Контакти організаторів

Телефон: +380 (67) 632-49-45