logo
logo

Оголошеннявсі

Відкрита лекція «На шляху до соціального/ етичного банкінгу: зародження та еволюція руху соціального банкінгу в 19-20 століттях»

Загальна інформація

За сприяння кафедри банківської справи у рамках заходів з нагоди відзначення Дня факультету фінансів та обліку 26 квітня 2024 року проведено відкриту лекцію відомого французького філософа етичних грошей, співзасновника та віце-президента Наглядової ради першого етичного банку у Франції La NEF Жан-П'єра Карона на тему становлення та розвитку етичного банкінгу.

Упродовж лекції розкрито шляхи історичного становлення соціального банкінгу в Європі, а також сформовано гіпотезу про те, що країни, які розвивали систему фінансової підтримки широких верств населення і малого бізнесу (Австрія, Німеччина, Франція та інші), пройшли значні історичні періоди без суттєвих соціальних потрясінь.

Студенти і викладачі факультету фінансів та обліку щиро вдячні пану Жан-П’єру за проведену цікаву відкриту лекцію та з нетерпінням чекають на наступні зустрічі!

Автор публікації: Наталія ШУЛЬГА,
д. екон. наук, професор кафедри банківської справи

остання редакція 01.05.2024