logo
logo

Оголошеннявсі

Майстер-клас «Соціально-демографічна ситуація в Україні: шляхи подолання наслідків війни»

Загальна інформація

За сприяння кафедри статистики та економетрії 23 квітня 2024 року в рамках заходів з нагоди відзначення Дня факультету фінансів та обліку відбувся майстер-клас на тему «Соціально-демографічна ситуація в Україні: шляхи подолання наслідків війни».

Під час заходу були заслухані доповіді щодо статистичного аналізу соціальної та демографічної ситуації в Україні за останні 30 років, впливу війни на соціальне становище населення та демографію країни, ролі демографічної ситуації у розвитку економіки; закордонного досвіду відновлення країн після Другої світової війни, насамперед стосовно основних аспектів практичної реалізації European Recovery Program, Marshall Plan (План Маршалла), європейського досвіду подолання соціальних криз, зокрема шляхом впровадження соціального підприємництва,  аналізу впровадження програм покращення демографічних ситуацій в європейських країнах.  Доповіді зацікавили слухачів, вони мали нагоду висловити власні думки із  визначеної вище проблематики.

Щиро дякуємо за цікаву зустріч!

Пирожков С. І.,
доктор економічних наук, професор, академік НАН України,
завідувач кафедри статистики та економетрії

остання редакція 29.04.2024