«Майстерня професійного зростання»: від касира до керуючого магазином «Сільпо»

15 вересня 2015 року в рамках проекту «Майстерня професійного зростання» за сприянням Центру розвитку кар’єри в університеті відбулася презентація «Приєднуйся до команди «Сільпо».

У зв'язку з динамічним розвитком компанія відчуває потребу в нових співробітниках і у кожного є можливість професійного та кар'єрного росту.

Менеджер з персоналу Облакевич Марина розповіла про структуру торговельної мережі, її шлях до лідерства, методи заохочення співробітників та корпоративну політику. Бакарас Світлана, яка працює в мережі з 2001 року та пройшла шлях від продавця-консультанта до керуючої магазином, презентувала студентам посаду заступника керуючого магазином: обов’язки, вимоги до кандидата, етапи співбесіди та стажування – від касира до власне заступника.

Цікаві факти: національний лідер продовольчих супермаркетів «Сільпо» - №1 з імпорту сиру в Україні та №2 – з вина.

У корпоративній політиці компанії велика увага приділяється співробітникам. Так щорічно відбувається конкурс із залученням професійного журі «Світ талантів «Сільпо», що дозволяє будь-якому працівнику проявити свої творчі здібності.

15.09.2015
adv