"Майстерня професійного зростання": кар’єра в міжнародній мережі п'ятизіркових готелів Hyatt

21 вересня 2015 року в рамках проекту «Майстерня професійного зростання» за сприянням Центру розвитку кар’єри відбулася презентація готелю «Hyatt Regency Kyiv».

HR–координатор готелю Катерина Восьмаченко, досвід якої у сфері управління персоналом готельної індустрії більше 3 років, познайомила присутніх з історією міжнародної мережі п'ятизіркових готелів та споживчим портфелем брендів Hyatt, кар'єрними можливостями і привілеями для працівників.

Заступник менеджера з навчання та розвитку персоналу готелю Павло Маркасьян розповів про організаційну структуру, основні послуги та номерний фонд готелю.

Під час заходу студенти дізналися про наявні вакансії в готелі «Hyatt Regency Kyiv» та вимоги до кандидатів.

21.09.2015
adv