"День пішохода"

ЕКО ДТЕУ

22 вересня 2015 на головній площі КНТЕУ була проведена тематична акція до Дня без автомобілів та Європейського дня пішоходів.
Перед входом до А корпусу був встановлений пішоходний перехід із супутніми дорожніми знаками.

Щорічно, як і в інших країнах світу проводиться святкування Дня пішоходів, та і активісти ЕкоКНТЕУ провели свято під гаслом "місто як простір для людей, як простір для життя "

По статистиці кожну хвилину із контейнера сходить одна машина. Крім цього, більше 90% забруднення атмосфери приходиться на долю автотранспорту. При цьому темпи виробництва продовжують зростати, автомобіль знаходиться на третьому місці серед товарів, що найбільш рекламують. Через недодержання правил дорожнього руху, кожного дня автомобілі збивають на смерть більше трьох тисяч людей.
Активісти ЕкоКНТЕУ долучаються до цієї проблеми і застерігають всіх учасників дорожнього руху бути обачними!

Бабич Евгенія

22.09.2015