Акція з нагоди відзначення Всесвітнього дня захисту тварин

ЕКО ДТЕУ

Цей день покликаний звернути увагу людства на проблеми решти мешканців планети Земля. Щогодини з лиця Землі зникають безповоротно 3 види тварин. Щодня з лиця Землі зникають безповоротно понад 70 видів фауни і флори. За 25 останніх років біологічне різноманіття Землі скоротилося більш ніж на третину.

Всесвітній день тварин (англ. World Animal Day), який святкують щороку 4 жовтня, покликаний звернути увагу на ці й інші проблеми тварин. Ще 1931 року прихильники руху захисту природи на Міжнародному конгресі, що проходив у італійській Флоренції, враховуючи сумну динаміку розвитку відносин людини і природи, ініціювали встановити щорічний Всесвітній день захисту тварин, який вирішили відзначати 4 жовтня.

Дату проведення всесвітнього дня тварин вибрали не випадково. 4 жовтня — день пам'яті про Франциска Ассізького (віддав Богові душу 3 жовтня 1226 року), одного з найшанованіших у католицькій церкві святих. Франциска Ассізького вважають покровителем тварин, тому учасники конгресу зупинилися саме на цьому дні. Ідея проведення такого дня прижилася по всьому світу. Щорічно у різних країнах світу у Всесвітній день тварин товариства із захисту прав тварин проводять різноманітні акції.

КНТЕУ долучився до проведення всесвітньої акції. ЕкоКлуб КНТЕУ  запропнував розмісти власну фотографію з будь - якою тваринкою на сайті. Таким чином всі небайдужі допомогли звернути увагу на маленьких істот, які потребують захисту і турботи! Акція тривала з 4 по 11 жовтня 2015 року.

Дякуємо всім хто долучився до акції з нагоди відзначення Всесвітнього дня захисту тварин! Давайте не забувати про те, що ми одна велика сім'я на маленькій планеті і, роблячи добру справу, допомагаючи братам нашим меншим, ми допомагаємо собі!

12.10.2015
annzo