Реалізація співробітництва з Федерацією «Обміни Франція-Україна»

12 листопада  2015 року в рамках угоди про співпрацю делегація Федерації «Обміни Франція-Україна» (FEFU) на чолі зі співпрезидентом Жаком Форжероном відвідала КНТЕУ з офіційним візитом.

Федерація «Обміни Франція-Україна» функціонує вже понад 20 років. Одним з важливих завдань FEFU є організація лінгвістичного та професійного стажування для студентів. Під час проходження практики у Франції студенти не лише опановують свою професію на підприємствах, але й мають можливість покращити рівень володіння французькою мовою та ознайомитися з культурою, традиціями та історією цієї країни.

Представники Федерації презентували програми різних видів практики та умови їх проходження, а також провели співбесіди та здійснили відбір студентів КНТЕУ (насамперед серед тих, які навчаються у Центрі європейської освіти) на проходження практики у Франції в 2016 р.

У рамках візиту відбулася змістовна бесіда представників FEFU з ректором А.А. Мазаракі, а також переговори з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків В.М. Саєм і директором ЦЄО Т.П. Дупляк, на яких визначалися напрями поглиблення співпраці між університетом та Федерацією як у рамках участі студентів КНТЕУ в програмах обміну, так і щодо викладання спеціалізованих франкомовних програм в університеті викладачами-волонтерами з Франції навесні 2016 р.

12.11.2015
Nataliia