Черговий етап проведення акції по утилізації батарейок

ЕКО ДТЕУ

28 січня 2016 року в стінах КНТЕУ був проведений черговий етап акції по утилізації використаних батарейок. Мабуть, не кожен знає, що частка батарейок в побутовому смітті не перевищує і 0,05%, а от частка токсичних речовин від батарейок сягає аж 50%.
В Україні кожен день на ринку з`являється близько 12 тонн батарейок. Правильно утилізувати вдається лише 1% з них.
ЕкоКлуб нагадує, що в головному корпусі університету вже декілька років знаходиться скринька для утилізації батарейок, і кожен бажаючий може використати її задля збереження навколишнього середовища та власного здоров'я.

Також, активісти ЕкоКНТЕУ для зручності киян та всіх бажаючих пропонують адреси інших пунктів приймання батарейок в м. Києві:
1.кафе мережі EcoBuffet:
– Володимирська, 69 (метро «Льва Толстого»);
– Московський проспект, 23-Г (метро «Петрівка»);
– Васильківська, 28 (метро «Васильківська»);
2. вул. Митрополита В. Липківського , 35 , Мінприроди України;
3. вул. Лейпцизька , 15 , офіс МТС;
4. пр. Перемоги 49/2 , офіс МТС;
5. вул. Луначарського , 10 , магазин МТС;
6. вул. Хрещатик , 15 , магазин МТС;
7. вул. Кутузова , 2 , магазин МТС.

І, наостанок, корисні поради, щодо зберігання та утилізації батарейок: 1. Вибирайте батарейки правильного типу і розміру відповідно до рекомендацій виготовлювача приладу, в якому будуть використовуватися батарейки.
2. Для того, щоб продуктивність батарейок залишалася високою, відділення для батарейок і поверхня контактів слід підтримувати в чистоті, протираючи їх чистим ластиком або тканиною при заміні батарйок. 3. Якщо ви не збираєтеся користуватися пристроєм протягом декількох місяців, краще витягнути з нього батарейки.
4. Зберігайте батарейки в сухому приміщенні при кімнатній температурі. 5. Забороняється заморожувати батарейки - це скоротить їх робочий ресурс.
6. Робота в умовах екстремальних температур також скорочує робочий ресурс батареек.
7. Намагайтесь не залишати прилади, що працюють на батарейках у спекотні дні. Деякі батарейки з вичерпаним терміном придатності під впливом високої температури можуть протекти. На поверхні батарейки може виступити кристалічний наліт.

Бабич Евгенія

28.01.2016